Унікальна форма занять

Увлекательная программа

Забудьмо нудні лекції, механічне запам’ятовування правопису і заучування лексики! Наші методи кардинально відрізняються від звичних програм.

Захоплюючі заняття, де можна проявити накопичені знання, поспілкуватися з педагогом та іншими учнями, дізнатися багато цікавого і не раз усміхнутися, усвідомлюючи свій прогрес – ось як повинно проходити повноцінне навчання! І ми готові вам його дати!

Вирішення актуальних проблем

Кожен наш педагог – професіонал своєї справи. Це не просто викладачі англійської мови, а й фахівці в сфері ділових відносин, бухгалтерії та фінансів. Тому крім англійської мови на кожній лекції ви дізнаєтесь багато про актуальні новини, обговорите і висловите власну точку зору. Ми застосовуємо завдання, обговорювані в світі, міжнародних компаніях.

Послідовність і практика

Під час уроків ви поступово навчитеся кожному навику: Reading (читання), Listening (розуміння на слух), Writing (письмо), Speaking (розмовна мова). Ми дамо вам впевненість в компетентності, адже наші випускники виходять повністю підготовленими фахівцями. Про це говорить 90% рівень здачі іспитів міжнародного рівня володіння англійською мовою.

Для Вас доступний курс корпоративного навчання ділової, фінансової англійської. Ми розробимо індивідуальну програму для Вашого бізнесу.

Вивчення англійської сьогодні – завтрашні перспективи бізнесу!

Оберіть свою програму