Практичні кейси для адаптації студентів

Ви молоді, амбітні й готові відкривати міжнародний бізнес? Або у вас вже є серйозна компанія, закордонні партнери? Ми допоможемо людям з різним рівнем знань, як в англійській мові, так і в стадії власної реалізації!

Розроблена нами особисто система навчання включає кілька рівнів програм для вдосконалення ділової англійської. Методика заснована на нашому особистому досвіді, але крім цього сюди включені аспекти навчання відомого університету Кембридж. З урахуванням реалій сучасного ринку були внесені сучасні аспекти навчання, що включають необхідні бізнесменам чинники.

практические кейсы 4
практические кейсы 3
практические кейсы 2
практические кейсы 1

Наші студенти отримують величезні переваги:

  • ефективність занять;
  • легкість навчання;
  • практику з носіями мови;
  • впевненість у власних силах;
  • економію часу.

Використовувані в програмі навчання робочі кейси ACCA, CIMA, MBA включають завдання певних компаній. Ми ставимо перед студентами питання і разом намагаємося вирішувати фінансові задачі або ділові конфлікти. При цьому використовуються тільки сучасні проблеми, які можуть зустрітися на шляху наших учнів.

Розуміння актуальних проблем, розвиток діалогу англійською мовою, рішення поставленого завдання – ми можемо навчити вас цьому!

Оберіть свою програму сьогодні!