Міжнародні кваліфікації для бухгалтерів й аудиторів

Міжнародні кваліфікації для бухгалтерів й аудиторів

Курси фінансової англійської мови готують до навчання на англомовних програмах для бухгалтерів, аудиторів і фінансистів ACCA, CIMA. Нам часто задають питання про міжнародні кваліфікації для фінансової галузі. Тут ми вирішили відповісти на найбільш поширені запитання.

Хто що вибирає?

ACCA – Association of Certified Chartered Accountants. Ця сертифікація частіше обирається тими, хто хоче розвивати міжнародну кар’єру бухгалтера або аудитора

CIMA – Chartered Institute of Management Accountants. Цю кваліфікацію обирають ті, хто хоче працювати у сфері управлінського обліку та займати посади фінансового аналітика або фінансового директора.

Чому ці кваліфікації затребувані?

Міжнародна система освіти вже погодилася, що навчання в університеті хоч і закладає хорошу професійну основу, не може бути єдиною і остаточною протягом професійного життя людини.

В умовах надзвичайно швидко мінливих бізнес-процесів, компаніям потрібні фахівці, які зможуть ними керувати. Випускники університетів можуть отримати такі знання, але в більшості своїй вони не мають практичного досвіду їх застосування. Тому і виникла ідея «постійного навчання» (continuousstudy), яка передбачає отримання всебічної кваліфікації за професією протягом декількох років після закінчення університету.

Роботодавці завжди вважають за краще фахівців з міжнародною кваліфікацією, так як передбачається (і це підтверджено багаторічною репутацією сертифікатів), що їх власники мають знання новітніх технік і методик своєї професії і можуть застосувати їх на практиці.

Особливості освіти

кваліфікація опис
ACCA Організація ACCA об’єднує близько 480 тис. Студентів в 180 країнах світу. Для отримання кваліфікації необхідно здати 14 іспитів, які проходять в червні і грудні щороку. Навчання, як правило, триває 2-3 роки, але може розтягнутися і на більш тривалий період, якщо кандидат обере більш комфортний графік підготовки і складання іспитів
ACA (ICAEW) Кваліфікація, що присуджується Інститутом сертифікованих бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW). Налічує понад 150 тис. Власників у 160 країнах світу. Програма складається з 15 модулів на 3 рівнях. Повний курс триває приблизно два роки.
CFA Кваліфікація американського Інституту сертифікованих фінансових аналітиків (CFA Institute). Налічує понад 96 тис. Власників в 133 країнах світу. Повний курс ділиться на три рівні, навчання на кожному триває приблизно 6-7 місяців.
CIMA Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку. Заслужив репутацію провідного професійного співтовариства в області обліку собівартості, бюджетування, управлінського обліку, оцінки інвестицій і прийняття управлінських рішень. Налічує понад 70 тисяч власників. Повний курс ділиться на три рівні, навчання на кожному триває приблизно 1-1,5 року.

В Україні є ліцензовані центри з прийому іспитів для отримання цих кваліфікацій. Тому при наявності хорошого запасу фінансової англійської мови, досвіду роботи у фінансовій сфері і економічної кваліфікації національних університетів – є хороший шанс отримати міжнародний сертифікат, який визнається в усьому світі.

Якщо ви хочете підготуватися до ACCA швидко, запишіться на наші програми англійської для бухгалтерів – Основний курс або Професійний курс. Ці програми також включають теми для підготовки до CIMA. Ви отримаєте хороший англійський для ACCA, CIMA та інших англомовних програм для бухгалтерів і фінансистів.

Виберіть свою програму тут!

Співпрацюємо з Jooble

Нема коментарів

Напишіть коментар