Групові заняття й навчання онлайн

skype

 

Для зручності учнів ми пропонуємо 2 системи навчання. Безпосередній контакт з викладачем, живе спілкування, безумовно, важливі. Але ми розуміємо, що наші клієнти – люди з активним життям, що займаються бізнесом, ведуть переговори у важливих відрядженнях.

Саме тому ми пропонуємо навчання по скайпу. При цьому індивідуальний підхід наших фахівців дасть вам відчуття повного занурення в загальну атмосферу навчання. Ви також можете ставити питання, брати участь в дискусіях, обговорювати кейси.

Обучение по скайп3
Обучение по скайп1
Обучение по скайп2

Відстань – не проблема

Ми пишаємося тим, що серед наших студентів є люди з Казахстану, України, Китаю та країн Європи. Кожен, хто звернувся отримує не просто основу знань, а повний курс навчання з усіма необхідними матеріалами і допомогою викладача. Наша основна мета – забезпечити вас повноцінними знаннями. Індивідуальний підхід по наявній базі знань допоможе вам навіть на відстані отримати максимальний результат.

Вам не буде потрібно дороге обладнання. Все що необхідно є в арсеналі практично будь-якого мобільного або домашнього комп’ютера: мікрофон і відеокамера. Користуючись зручним пристроєм для вас, можна завжди знаходитися на уроці, і бути в курсі всього, що відбувається.

Записуйтеся на наші курси і вже скоро ви зможете легко спілкуватися англійською з носіями мови!

Оберіть свою програму