Для чого потрібен ВЕС?

Для чого потрібен ВЕС?

Нас часто питають – навіщо  здавати міжнародний іспит з англійської мови BEC? Яка користь від цього сертифіката?

Перш за все, кілька слів про сам сертифікат з англійської мови.

BEC – Business English Certificate від університету Кембридж, який оцінює рівень володіння діловою англійською. Сертифікат розроблений для трьох рівнів англійскої –

  • BEC Preliminary
  • BEC Vantage
  • BEC Higher

BEC Preliminary – відповідає рівню B1 (Intermediate), BEC Vantage – B2 (Upper-Intermediate), BEC Higher (Advanced)

Кожен іспит ділиться на 4 блоки

  1. читання
  2. Письмова мова
  3. аудіювання
  4. Усна мова

Кандидат самостійно обирає рівень іспиту для здачі. Під час іспиту досить набрати сумарно 60 балів, щоб отримати міжнародний сертифікат з англійської мови відповідного рівня. Яким саме чином підраховується кількість набраних балів університет Кембридж детально не пояснює. Але з нашого досвіду кандидат повинен виконати кожен блок іспиту мінімум на 60% правильно.

IMG_4559
10

Щоб успішно скласти іспит необхідно не тільки добре володіти англійською мовою, а й розбиратися в останніх тенденціях розвитку глобального бізнесу, знати і розуміти принципи роботи багатьох бізнес-процесів. Розуміти і бути готовим обговорювати питання маркетингу, продажів, виробництва, міжнародної торгівлі, клієнтського сервісу, етики бізнесу, володіти фінансовою англійською.

При всій складності, ці іспити можна здати на високий бал з першого разу, так як є багато підготовчих матеріалів. Існує багато пояснювальних брошур про те, що потрібно від кандидата і як до цього підготуватися.

У наступній статті ми поговоримо більш детально про оцінювання кандидатів, а зараз кілька слів для чого здавати іспит для отримання цього міжнародного сертифікату з англійської мови.

Переваг отримання сертифікату BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher багато, але ми б виділили дві головні:

  1. Міжнародний сертифікат BEC – це авторитетне підтвердження Вашого рівня знань ділової англійської мови. Роботодавці великих міжнародних компаній отримують реальну оцінку Вашої компетенції ведення бізнесу англійською. Тому якщо ви розглядаєте можливість роботи в міжнародній компанії або шукаєте роботу за кордоном, наявність цього міжнародного сертифікату з англійської буде великим плюсом в оцінці ваших компетенцій як потенційного співробітника.
  2. Ви отримуєте знання, які реально допомагають в роботі – економлять час, підіймають рівень спілкування з міжнародними партнерами на професійний ступінь. Під час підготовки до складання міжнародного іспиту з англійської ви проходите курс ділового листування англійською, вчитеся складати звіти міжнародного формату, запам’ятовуєте слова, які використовуються зараз в бізнесі англійською, вивчаєте і застосовуєте правила подачі інформації в презентаціях, переговорах, зустрічах. Тобто, пройшовши курс підготовки до здачі іспиту BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher, ви дійсно зробите своє спілкування з міжнародними партнерами більш комфортним.

Тому якщо Ви хочете далі рухатися в міжнародній кар’єрі, проходите підготовку і здавайте іспит BEC. Business English Certificate від університету Кембридж – це квиток до успіху!

Нема коментарів

Напишіть коментар