Розмовний Клуб

Кешбек від FBE school – Повертайте гроші за покупку розмовного клубу

Ви повертаєте суму всіх Ваших покупок розмовного клубу при оплаті будь-якого курсу в FBE School. Максимальна сума для кешбеку – 1500 грн (участь в 15 розмовних клубах).

* Для студентів ОСІННІХ програм FBE School – участь БЕЗКОШТОВНА!

Записатися на курс

Ви обговорюєте найактуальніші теми бізнесу

Ви практикуєте саме свій розмовний навик. Ви обговорюєте цікаві теми, збільшуєте словниковий запас і знайомитеся з цікавими співрозмовниками!

Реєструйтеся на Speaking Club – обговоримо, підкачаємо лексику і приємно проведемо час!

Рівень

Intermediate

Upper-Intermediate

Розклад

Щоп’ятниці з 18.30 до 20.00

24.09

Work-life balance

Чи легко тримати роботу та особисте життя в балансі під час карантину? Як це може допомогти уникнути вигорання на роботі?

01.10

Benefits of learning foreign languages

Чи знаєте ви, що вивчення мови допомагає вдосконалити мислення та пам’ять людини? Яким чином цей процес одночасно покращує ваш мозок і кар’єне просування?

08.10

Body language. Importance of non-verbal communication

Загальновідомий факт: лише 7% спілкування є словесним, 38% є паравербальним (мається на увазі тон і інтонація) і 55% – невербальним! Чому це так важливо для спілкування в режимі відеозв’язку?

22.10

Gamification in business

Гейміфікація керує поведінкою, а потім вимірює її. Що таке гейміфікація, як вона працює і як може допомогти бізнесу? Як гейміфікація може зробити навчання цікавим?

05.11

Effective meetings

25% людей стверджують, що в них графік настільки наповнений зустрічами, що не залишається часу, щоб зосередитись на завданнях (опитування RescueTime Blog). Який відсоток часу слід витрачати на ефективні зустрічі?

20.11

Online etiquette or ‘netiquette’

Проводячи стільки нашого життя в Інтернеті, важливо врахувати, як поведінка та вибір в Інтернеті можуть вплинути на нас та інших. Як слід висловлюватись в Інтернеті, де написаний текст – це все, що бачать інші?

27.11

Why we define ourselves by our jobs

Ми часто думаємо, що робота визначає те, ким ми є, але занадто тісний зв’язок особистості з роботою може бути небезпечним. Що ми можемо з цим зробити?

03.12

Power of rituals and our wellbeing

Багато людей шукають способи подолати свою тривогу під час нинішньої пандемії. Один із способів, який допомагає, – це встановлення щоденних ритуалів.

10.12

Open offices vs Closed Offices Layout

Що стосується офісу, чи варто обирати відкритий або закритий офіс? Міфи, переваги, недоліки роботи в різних офісних приміщеннях.

17.12

Mindfulness . Can it make you selfish?

Усвідомлення може мати багато переваг – але останні дослідження показують, що це також може зробити деяких людей більш егоїстичними. Та чи так це насправді?

24.12

The rise of never-ending job interviews

Google нещодавно перевірив дані минулих співбесід і визначив, що 4 співбесід достатньо для прийняття рішення про прийняття на роботу з 86% упевненістю. Чому ми все ще спостерігаємо зростання безперервних співбесід при прийомі на роботу?

 

Why boses still want us in the office

Якщо пандемія і навчила нас чомусь, то це тому, що нам не потрібно довго працювати в офісі, щоб бути продуктивними. Отже, чому присутність в офісі все ще така важлива?

 

Overwork culture

Культура понаднормових годин процвітає; ми вважаємо тривалі години праці та постійне виснаження маркером успіху. З огляду на те, що ми знаємо про вигорання, чому ми все -таки погоджуємось?

Занять

Нема коментарів

Напишіть коментар