Чому BEC краще ніж IELTS

Чому BEC краще ніж IELTS

 

  1. Найголовніша перевага BEC- цей сертифікат безстроковий, на відміну від іспиту IELTS, який необхідно підтверджувати кожні два роки.
  2. Міжнародний іспит BEC легше, ніж інші іспити, дається економістам, маркетологам, менеджерам, фахівцям з управління різних бізнес-процесів, так як він націлений на людей, які мають освіту в цій сфері. При цьому, на відміну від IELTS, сама мова більш проста і легше запам’ятовується, так як іспит ВЕС відноситься до щоденної професійної діяльності і не включає абстрактні теми про креветок, індіанські племена й проблеми річки Амазонки (чим славиться IELTS)
  3. Роботодавці віддають перевагу міжнародному сертифікату з англійської BEC, тому що він не тільки підтверджує рівень володіння англійською мовою, як IELTS, але і вказує на компетентність в сфері бізнес-тематики. Готуючись до BEC Vantage, наприклад, ви вивчаєте не тільки загальну ділову англійську, а й фінансову англійську, англійську для управління людьми, маркетингу і т.д.
  4. Підготовка до BEC – це і як тренінг для влаштування на роботу – після здачі цього іспиту легше проходити співбесіди, розповідати про професійний досвід, так як на job interview необхідна та ж лексика й ті самі висловлювання, які були освоєні в процесі підготовки до іспиту.

Іспит BEC- оптимальний вибір для нової сходинки у Вашій міжнародній кар’єрі!

Нема коментарів

Напишіть коментар